




| Kód produktu: | 248101 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 1 102,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 911,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,737 kg |
| Rozměr prospektu: | 72x104 mm |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 120 mm |
| Šířka: | 195 mm |
| Hloubka: | 190 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Kapacita: | 400 |
| Formát: | Vizitka |
| Cena bez DPH: | 27 927,00 Kč |
| Cena s DPH | 33 791,67 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 991,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 409,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 653,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 840,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 351,00 Kč |
| Cena s DPH | 11 314,71 Kč |
| Cena bez DPH: | 273,00 Kč |
| Cena s DPH | 330,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 376,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 294,96 Kč |
| Cena bez DPH: | 801,00 Kč |
| Cena s DPH | 969,21 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 420,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 138,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 197,00 Kč |
| Cena s DPH | 238,37 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 290,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 610,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 615,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 954,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 810,00 Kč |
| Cena s DPH | 980,10 Kč |