


| Kód produktu: | ZPCHBBR68X120 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 3 914,35 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 235,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 150 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 13,2 kg |
| Voděvzdorná úprava: | ne |
| Viditelný rozměr prospektu: | 600x1010 mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Materiál: | Dřevo |
| Typ zadní stěny: | LTD |
| Barva: | Tmavě hnědá |
| Možnost vlastní barvy: | Ano |
| Výška: | 1148 mm |
| Šířka: | 680 mm |
| Hloubka: | 803 mm |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 3 235,00 Kč | 3 914,35 Kč | ||
| 10 + | 3 074,00 Kč | 3 719,54 Kč | ||
| 20 + | 2 912,00 Kč | 3 523,52 Kč | ||
| 50 + | 2 782,00 Kč | 3 366,22 Kč |
Dřevěný poutač Áčko s křídovou tabulí 680x1120mm z bukového dřeva tmavě hnědý
Křídové fixy je možné doobjednat.
Stojany jsou určeny pro vnitřní i venkovní prostory do zákrytu, například před restaurace, kavárny, bary, nákupní střediska, kanceláře a vzdělávací střediska. Při nepříznivém počasí je třeba stojany schovat, nejsou chráněny proti déšťi a sněhu. Vzhledem k lehké váze je větší poryv větru shodí. Přímo pro venkovní užití do deště i větru doporučujeme spíše koupit jiný k tomu určený dřevěný poutač z naší nabídky.
| Cena bez DPH: | 2 488,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 010,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 652,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 998,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 000,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 210,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 196,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 657,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 600,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 936,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 730,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 303,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 890,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 286,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 175,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 631,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 243,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 504,03 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 652,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 998,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 403,00 Kč |
| Cena s DPH | 487,63 Kč |
| Cena bez DPH: | 798,00 Kč |
| Cena s DPH | 965,58 Kč |