


| Kód produktu: | OD230 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 989,78 Kč |
| Cena bez DPH: | 818,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 597 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 0,6 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Obsah zásobníku zhruba: | 250 listů |
| Vnitřní prostor kapes: (ŠxVxH): | 236x300x43 mm |
| Výška: | 320 mm |
| Šířka: | 240 mm |
| Hloubka: | 48 mm |
| Kapacita: | 1x A4 |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 818,00 Kč | 989,78 Kč | ||
| 10 + | 794,00 Kč | 960,74 Kč | ||
| 20 + | 761,00 Kč | 920,81 Kč | ||
| 50 + | 720,00 Kč | 871,20 Kč |
Venkovní plastový zásobník na prospekty A4 - ca 250 prospektů
Čirý plastovy litý ( akrylátový, akrylový, plexi ) stojánek. Zásobník je opatřen odklápěcí stříškou.
Vhodný k uchycení na zeď, či v kombinaci s držákem na reklamní stojan Windtalker City.
Obsah zásobníku zhruba: 250 listů (135g) formátu A4
| Cena bez DPH: | 3 930,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 755,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 752,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 959,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 310,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 635,10 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 861,00 Kč |
| Cena s DPH | 10 721,81 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 698,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 894,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 956,00 Kč |
| Cena s DPH | 9 626,76 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 169,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 254,49 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 290,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 610,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 646,00 Kč |
| Cena s DPH | 9 251,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 263,00 Kč |
| Cena s DPH | 9 998,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 590,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 923,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 878,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 902,38 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 368,00 Kč |
| Cena s DPH | 10 125,28 Kč |
| Cena bez DPH: | 752,00 Kč |
| Cena s DPH | 909,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 540,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 703,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 302,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 625,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 353,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 637,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 779,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 782,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 442,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 584,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 450,00 Kč |
| Cena s DPH | 544,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 420,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 138,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 640,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 404,40 Kč |