


| Kód produktu: | OD230 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 40,673 € |
| Cena bez DPH: | 33,614 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 597 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 0,6 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Obsah zásobníku zhruba: | 250 listů |
| Vnitřní prostor kapes: (ŠxVxH): | 236x300x43 mm |
| Výška: | 320 mm |
| Šířka: | 240 mm |
| Hloubka: | 48 mm |
| Kapacita: | 1x A4 |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 33,614 € | 40,673 € | ||
| 10 + | 32,628 € | 39,480 € | ||
| 20 + | 31,272 € | 37,839 € | ||
| 50 + | 29,587 € | 35,800 € |
Venkovní plastový zásobník na prospekty A4 - ca 250 prospektů
Čirý plastovy litý ( akrylátový, akrylový, plexi ) stojánek. Zásobník je opatřen odklápěcí stříškou.
Vhodný k uchycení na zeď, či v kombinaci s držákem na reklamní stojan Windtalker City.
Obsah zásobníku zhruba: 250 listů (135g) formátu A4
| Cena bez DPH: | 161,496 € |
| Cena s DPH | 195,410 € |
| Cena bez DPH: | 236,367 € |
| Cena s DPH | 286,005 € |
| Cena bez DPH: | 259,297 € |
| Cena s DPH | 313,750 € |
| Cena bez DPH: | 364,126 € |
| Cena s DPH | 440,592 € |
| Cena bez DPH: | 234,148 € |
| Cena s DPH | 283,319 € |
| Cena bez DPH: | 326,937 € |
| Cena s DPH | 395,593 € |
| Cena bez DPH: | 212,410 € |
| Cena s DPH | 257,016 € |
| Cena bez DPH: | 258,475 € |
| Cena s DPH | 312,755 € |
| Cena bez DPH: | 314,198 € |
| Cena s DPH | 380,179 € |
| Cena bez DPH: | 339,552 € |
| Cena s DPH | 410,858 € |
| Cena bez DPH: | 55,887 € |
| Cena s DPH | 67,623 € |
| Cena bez DPH: | 189,275 € |
| Cena s DPH | 229,022 € |
| Cena bez DPH: | 18,492 € |
| Cena s DPH | 22,375 € |
| Cena bez DPH: | 30,902 € |
| Cena s DPH | 37,391 € |
| Cena bez DPH: | 130,594 € |
| Cena s DPH | 158,018 € |
| Cena bez DPH: | 22,108 € |
| Cena s DPH | 26,751 € |
| Cena bez DPH: | 285,597 € |
| Cena s DPH | 345,572 € |
| Cena bez DPH: | 103,637 € |
| Cena s DPH | 125,400 € |
| Cena bez DPH: | 57,037 € |
| Cena s DPH | 69,015 € |
| Cena bez DPH: | 9,862 € |
| Cena s DPH | 11,933 € |
| Cena bez DPH: | 117,526 € |
| Cena s DPH | 142,207 € |
| Cena bez DPH: | 29,998 € |
| Cena s DPH | 36,298 € |