








| Kód produktu: | FRST2103 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 8 346,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 898,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 17,5 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 1920 mm |
| Šířka: | 450 mm |
| Hloubka: | 450 mm |
| Kapacita: | 8x A4 |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na zem |
Stojan Freestand - s 8mi kapsami na prospekty A4 a top kartou na logo
Multi stavebnice stojanu na prospekty, bannery, plakáty, poličky a další
Stojan se skládá z těchto komponentů:
UFSL001000 - Základna s dvěma drážkama
UFSL140000 - 8x Zásobník na letáky A4
UFSL120200 - Plastová topkarta
Na základnu lze také zavěsit akrylové, či plechové kapsy na prospekty, police na prospekty, Rámy na plakáty na šířku, či na výšku, držáky k zavěšení bannerů, poličky na prezentaci výrobků, topper na logo.
Udělejte si vlastní stojan s požadovanou variací ! Více zde na odkazu.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 5 268,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 374,28 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 860,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 460,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 930,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 755,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 117,00 Kč |
| Cena s DPH | 141,57 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 062,00 Kč |
| Cena s DPH | 9 755,02 Kč |
| Cena bez DPH: | 498,00 Kč |
| Cena s DPH | 602,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 186,00 Kč |
| Cena s DPH | 225,06 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 812,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 402,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 318,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 804,78 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 066,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 499,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 994,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 252,74 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 997,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 836,37 Kč |