





| Kód produktu: | FRST2102 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 261,777 € |
| Cena bez DPH: | 216,345 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 14,3 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 1920 mm |
| Šířka: | 450 mm |
| Hloubka: | 450 mm |
| Kapacita: | 8x A4 |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na zem |
Stojan Freestand - s 8mi kapsami na prospekty A4 a top kartou na
logo
Multi stavebnice stojanu na prospekty, bannery, plakáty,
poličky a další
Stojan se skládá z těchto komponentů:
UFSL001000 - Základna
s dvěma drážkama
UFSL120000 - 8x Zásobník na letáky A4
UFSL120100 - Plastová topkarta
Na základnu lze také zavěsit akrylové, či plechové kapsy na prospekty, police
na prospekty, Rámy na plakáty na šířku, či na výšku, držáky k zavěšení bannerů,
poličky na prezentaci výrobků, topper na logo.
Udělejte si vlastní stojan s požadovanou variací ! Více zde na odkazu.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 246,160 € |
| Cena s DPH | 297,854 € |
| Cena bez DPH: | 258,809 € |
| Cena s DPH | 313,159 € |
| Cena bez DPH: | 193,429 € |
| Cena s DPH | 234,049 € |
| Cena bez DPH: | 280,082 € |
| Cena s DPH | 338,899 € |
| Cena bez DPH: | 222,012 € |
| Cena s DPH | 268,635 € |
| Cena bez DPH: | 279,589 € |
| Cena s DPH | 338,303 € |
| Cena bez DPH: | 371,170 € |
| Cena s DPH | 449,116 € |
| Cena bez DPH: | 235,975 € |
| Cena s DPH | 285,530 € |
| Cena bez DPH: | 205,585 € |
| Cena s DPH | 248,758 € |
| Cena bez DPH: | 246,160 € |
| Cena s DPH | 297,854 € |
| Cena bez DPH: | 264,066 € |
| Cena s DPH | 319,520 € |
| Cena bez DPH: | 406,489 € |
| Cena s DPH | 491,851 € |