








| Kód produktu: | FRST2103 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 342,775 € |
| Cena bez DPH: | 283,285 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 17,5 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 1920 mm |
| Šířka: | 450 mm |
| Hloubka: | 450 mm |
| Kapacita: | 8x A4 |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na zem |
Stojan Freestand - s 8mi kapsami na prospekty A4 a top kartou na logo
Multi stavebnice stojanu na prospekty, bannery, plakáty, poličky a další
Stojan se skládá z těchto komponentů:
UFSL001000 - Základna s dvěma drážkama
UFSL140000 - 8x Zásobník na letáky A4
UFSL120200 - Plastová topkarta
Na základnu lze také zavěsit akrylové, či plechové kapsy na prospekty, police na prospekty, Rámy na plakáty na šířku, či na výšku, držáky k zavěšení bannerů, poličky na prezentaci výrobků, topper na logo.
Udělejte si vlastní stojan s požadovanou variací ! Více zde na odkazu.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 204,764 € |
| Cena s DPH | 247,764 € |
| Cena bez DPH: | 235,975 € |
| Cena s DPH | 285,530 € |
| Cena bez DPH: | 4,066 € |
| Cena s DPH | 4,920 € |
| Cena bez DPH: | 79,055 € |
| Cena s DPH | 95,657 € |
| Cena bez DPH: | 60,123 € |
| Cena s DPH | 72,749 € |
| Cena bez DPH: | 189,158 € |
| Cena s DPH | 228,881 € |
| Cena bez DPH: | 251,663 € |
| Cena s DPH | 304,513 € |
| Cena bez DPH: | 277,043 € |
| Cena s DPH | 335,222 € |
| Cena bez DPH: | 5,421 € |
| Cena s DPH | 6,559 € |
| Cena bez DPH: | 83,737 € |
| Cena s DPH | 101,322 € |
| Cena bez DPH: | 172,731 € |
| Cena s DPH | 209,005 € |
| Cena bez DPH: | 65,298 € |
| Cena s DPH | 79,010 € |