








| Kód produktu: | FRST2103 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 8 346,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 898,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 17,5 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 1920 mm |
| Šířka: | 450 mm |
| Hloubka: | 450 mm |
| Kapacita: | 8x A4 |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na zem |
Stojan Freestand - s 8mi kapsami na prospekty A4 a top kartou na logo
Multi stavebnice stojanu na prospekty, bannery, plakáty, poličky a další
Stojan se skládá z těchto komponentů:
UFSL001000 - Základna s dvěma drážkama
UFSL140000 - 8x Zásobník na letáky A4
UFSL120200 - Plastová topkarta
Na základnu lze také zavěsit akrylové, či plechové kapsy na prospekty, police na prospekty, Rámy na plakáty na šířku, či na výšku, držáky k zavěšení bannerů, poličky na prezentaci výrobků, topper na logo.
Udělejte si vlastní stojan s požadovanou variací ! Více zde na odkazu.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 6 128,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 414,88 Kč |
| Cena bez DPH: | 93,00 Kč |
| Cena s DPH | 112,53 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 344,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 466,24 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 950,00 Kč |
| Cena s DPH | 8 409,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 75,20 Kč |
| Cena s DPH | 90,99 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 368,00 Kč |
| Cena s DPH | 10 125,28 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 798,00 Kč |
| Cena s DPH | 8 225,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 606,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 573,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 514,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 461,94 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 686,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 880,06 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 378,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 297,38 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 570,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 739,70 Kč |