










| Kód produktu: | UCUALB00A3 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 9 358,14 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 734,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání 5-6 týdnů |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 6,3 kg |
| Rozměr prospektu: | A3 (297x420) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 279x402 mm |
| Specifikace: | Světelný |
| Zdroj světla: | LED |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 1303 mm |
| Průměr: | 358 mm |
| Formát: | A3 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | ne |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 7 734,00 Kč | 9 358,14 Kč | ||
| 5 + | 7 347,00 Kč | 8 889,87 Kč | ||
| 10 + | 6 961,00 Kč | 8 422,81 Kč | ||
| 20 + | 6 651,00 Kč | 8 047,71 Kč |
Stojan se zakřiveným podstavcem Curved Menuboard akrylovým LED
prosvětleným rámečkem A4
Uchycení rámečku s tvrzeným plexisklem dovoluje natočení do horizontální i vertikální
polohy.
V nabídce tohoto produktu jsou velikosti A4 a A3, plus variace ve
stříbrném a černém provedení.
3,5 metrů dlouhý kabel k LED osvětlení, které
ušetří na energiích až 60%.
Vhodný například před vozy v autosalonu, na výstaviště, do muzea,
do hotelových, či restauračních hal apod.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 586,00 Kč |
| Cena s DPH | 709,06 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 878,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 902,38 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 930,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 755,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 296,00 Kč |
| Cena s DPH | 10 038,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 530,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 061,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 784,00 Kč |
| Cena s DPH | 948,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 660,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 218,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 444,00 Kč |
| Cena s DPH | 537,24 Kč |
| Cena bez DPH: | 252,00 Kč |
| Cena s DPH | 304,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 113,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 346,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 385,00 Kč |
| Cena s DPH | 465,85 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 530,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 061,30 Kč |