





| Kód produktu: | 494801 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 465,85 Kč |
| Cena bez DPH: | 385,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 2 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,100 kg |
| Rozměr prospektu: | A6 (105x148) mm |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 176 mm |
| Šířka: | 130 mm |
| 1 Balení: | 5 ks |
| Formát: | A6 |
| Umístění: | Na kovový podklad |
| Pro venkovní použití: | ne |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Cena bez DPH: | 7 956,00 Kč |
| Cena s DPH | 9 626,76 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 090,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 158,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 390,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 891,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 653,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 840,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 592,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 136,32 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 826,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 209,46 Kč |
| Cena bez DPH: | 896,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 084,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 531,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 272,51 Kč |
| Cena bez DPH: | 861,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 041,81 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 578,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 959,38 Kč |
| Cena bez DPH: | 570,00 Kč |
| Cena s DPH | 689,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 663,00 Kč |
| Cena s DPH | 802,23 Kč |