



| Kód produktu: | LA4PXV-AZ |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 165,77 Kč |
| Cena bez DPH: | 137,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 587 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 0,293 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Obsah zásobníku zhruba: | 1 listů |
| Výška: | 287 mm |
| Šířka: | 210 mm |
| Hloubka: | 107 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stůl |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 137,00 Kč | 165,77 Kč | ||
| 40 + | 132,00 Kč | 159,72 Kč | ||
| 120 + | 127,00 Kč | 153,67 Kč | ||
| 240 + | 120,00 Kč | 145,20 Kč |
Čiré plastové ohýbané nabídkové plexi stojánky formátu A4 ve tvaru L na výšku.
Využití: na letáky, prospekty, nabídkové restaurační menu, ceníky, aktuální cenové zvýhodnění, popis nabízeného produktu a další tiskoviny.
| Cena bez DPH: | 444,00 Kč |
| Cena s DPH | 537,24 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 590,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 923,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 360,00 Kč |
| Cena s DPH | 435,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 988,00 Kč |
| Cena s DPH | 9 665,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 640,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 404,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 686,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 880,06 Kč |
| Cena bez DPH: | 151,00 Kč |
| Cena s DPH | 182,71 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 219,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 894,99 Kč |
| Cena bez DPH: | 159,00 Kč |
| Cena s DPH | 192,39 Kč |
| Cena bez DPH: | 459,00 Kč |
| Cena s DPH | 555,39 Kč |
| Cena bez DPH: | 801,00 Kč |
| Cena s DPH | 969,21 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 606,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 573,26 Kč |