


| Kód produktu: | TA4PXS-AZ |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 192,39 Kč |
| Cena bez DPH: | 159,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 163 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 0,326 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Obsah zásobníku zhruba: | 1 listů |
| Výška: | 214 mm |
| Šířka: | 297 mm |
| Hloubka: | 65 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stůl |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 159,00 Kč | 192,39 Kč | ||
| 30 + | 154,00 Kč | 186,34 Kč | ||
| 120 + | 148,00 Kč | 179,08 Kč | ||
| 240 + | 140,00 Kč | 169,40 Kč |
Čiré plastové ohýbané nabídkové plexi stojánky formátu A4 ve tvaru T na šířku.
Využití: na letáky, prospekty, nabídkové restaurační menu, ceníky, aktuální cenové zvýhodnění, popis nabízeného produktu a další tiskoviny.
| Cena bez DPH: | 568,00 Kč |
| Cena s DPH | 687,28 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 219,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 894,99 Kč |
| Cena bez DPH: | 444,00 Kč |
| Cena s DPH | 537,24 Kč |
| Cena bez DPH: | 272,00 Kč |
| Cena s DPH | 329,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 818,00 Kč |
| Cena s DPH | 989,78 Kč |
| Cena bez DPH: | 504,00 Kč |
| Cena s DPH | 609,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 900,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 089,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 799,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 176,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 930,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 175,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 388,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 679,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 138,00 Kč |
| Cena s DPH | 166,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 290,00 Kč |
| Cena s DPH | 350,90 Kč |