


| Kód produktu: | TA4PXS-AZ |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 7,924 € |
| Cena bez DPH: | 6,549 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 163 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 0,326 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Obsah zásobníku zhruba: | 1 listů |
| Výška: | 214 mm |
| Šířka: | 297 mm |
| Hloubka: | 65 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stůl |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 6,549 € | 7,924 € | ||
| 30 + | 6,343 € | 7,675 € | ||
| 120 + | 6,096 € | 7,376 € | ||
| 240 + | 5,766 € | 6,977 € |
Čiré plastové ohýbané nabídkové plexi stojánky formátu A4 ve tvaru T na šířku.
Využití: na letáky, prospekty, nabídkové restaurační menu, ceníky, aktuální cenové zvýhodnění, popis nabízeného produktu a další tiskoviny.
| Cena bez DPH: | 22,694 € |
| Cena s DPH | 27,459 € |
| Cena bez DPH: | 18,287 € |
| Cena s DPH | 22,127 € |
| Cena bez DPH: | 7,125 € |
| Cena s DPH | 8,621 € |
| Cena bez DPH: | 37,068 € |
| Cena s DPH | 44,852 € |
| Cena bez DPH: | 18,287 € |
| Cena s DPH | 22,127 € |
| Cena bez DPH: | 14,662 € |
| Cena s DPH | 17,741 € |
| Cena bez DPH: | 24,506 € |
| Cena s DPH | 29,652 € |
| Cena bez DPH: | 30,972 € |
| Cena s DPH | 37,476 € |
| Cena bez DPH: | 23,394 € |
| Cena s DPH | 28,306 € |
| Cena bez DPH: | 8,196 € |
| Cena s DPH | 9,917 € |
| Cena bez DPH: | 132,578 € |
| Cena s DPH | 160,420 € |
| Cena bez DPH: | 5,684 € |
| Cena s DPH | 6,877 € |