

| Kód produktu: | 1709013400 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 435,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 360,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 3 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,235 kg |
| Rozměr prospektu: | A5 (148x210) mm |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Transparentní |
| Výška: | 255 mm |
| Šířka: | 185 mm |
| Hloubka: | 110 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Kapacita: | 2x A5 |
| Formát: | A5 |
| Umístění: | Na stěnu |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 360,00 Kč | 435,60 Kč | ||
| 10 + | 349,00 Kč | 422,29 Kč | ||
| 25 + | 338,00 Kč | 408,98 Kč | ||
| 50 + | 328,00 Kč | 396,88 Kč |
DURABLE Nástěnný zásobník na A5 prospekty řady FLEXIPLUS - Transparentní
| Cena bez DPH: | 521,00 Kč |
| Cena s DPH | 630,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 391,00 Kč |
| Cena s DPH | 473,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 388,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 679,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 80,00 Kč |
| Cena s DPH | 96,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 353,00 Kč |
| Cena s DPH | 427,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 690,00 Kč |
| Cena s DPH | 834,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 501,00 Kč |
| Cena s DPH | 606,21 Kč |
| Cena bez DPH: | 175,00 Kč |
| Cena s DPH | 211,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 978,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 233,38 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 531,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 062,51 Kč |
| Cena bez DPH: | 353,00 Kč |
| Cena s DPH | 427,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 300,00 Kč |
| Cena s DPH | 363,00 Kč |