

| Kód produktu: | 1709013400 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 17,882 € |
| Cena bez DPH: | 14,778 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 3 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,235 kg |
| Rozměr prospektu: | A5 (148x210) mm |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Transparentní |
| Výška: | 255 mm |
| Šířka: | 185 mm |
| Hloubka: | 110 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Kapacita: | 2x A5 |
| Formát: | A5 |
| Umístění: | Na stěnu |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 14,778 € | 17,882 € | ||
| 10 + | 14,327 € | 17,335 € | ||
| 25 + | 13,875 € | 16,789 € | ||
| 50 + | 13,465 € | 16,292 € |
DURABLE Nástěnný zásobník na A5 prospekty řady FLEXIPLUS - Transparentní
| Cena bez DPH: | 36,700 € |
| Cena s DPH | 44,406 € |
| Cena bez DPH: | 21,388 € |
| Cena s DPH | 25,879 € |
| Cena bez DPH: | 3,736 € |
| Cena s DPH | 4,520 € |
| Cena bez DPH: | 12,151 € |
| Cena s DPH | 14,703 € |
| Cena bez DPH: | 32,882 € |
| Cena s DPH | 39,787 € |
| Cena bez DPH: | 10,961 € |
| Cena s DPH | 13,262 € |
| Cena bez DPH: | 9,236 € |
| Cena s DPH | 11,176 € |
| Cena bez DPH: | 33,374 € |
| Cena s DPH | 40,383 € |
| Cena bez DPH: | 12,397 € |
| Cena s DPH | 15,001 € |
| Cena bez DPH: | 245,402 € |
| Cena s DPH | 296,937 € |
| Cena bez DPH: | 56,979 € |
| Cena s DPH | 68,944 € |
| Cena bez DPH: | 400,452 € |
| Cena s DPH | 484,546 € |