

| Kód produktu: | 1709013400 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 435,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 360,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 3 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,235 kg |
| Rozměr prospektu: | A5 (148x210) mm |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Transparentní |
| Výška: | 255 mm |
| Šířka: | 185 mm |
| Hloubka: | 110 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Kapacita: | 2x A5 |
| Formát: | A5 |
| Umístění: | Na stěnu |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 360,00 Kč | 435,60 Kč | ||
| 10 + | 349,00 Kč | 422,29 Kč | ||
| 25 + | 338,00 Kč | 408,98 Kč | ||
| 50 + | 328,00 Kč | 396,88 Kč |
DURABLE Nástěnný zásobník na A5 prospekty řady FLEXIPLUS - Transparentní
| Cena bez DPH: | 801,00 Kč |
| Cena s DPH | 969,21 Kč |
| Cena bez DPH: | 444,00 Kč |
| Cena s DPH | 537,24 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 582,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 914,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 225,00 Kč |
| Cena s DPH | 272,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 372,00 Kč |
| Cena s DPH | 450,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 501,00 Kč |
| Cena s DPH | 606,21 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 540,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 703,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 97,00 Kč |
| Cena s DPH | 117,37 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 440,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 372,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 690,00 Kč |
| Cena s DPH | 834,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 930,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 175,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 44,00 Kč |
| Cena s DPH | 53,24 Kč |