

| Kód produktu: | 1801565080 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 239,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 198,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 6 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,550 kg |
| Materiál: | Polypropylen |
| Barva: | Červená |
| Nosnost: | 10 kg |
| Výška: | 208 mm |
| Šířka: | 446 mm |
| Hloubka: | 282 mm |
| Objem: | 19 l |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Cena bez DPH: | 4 862,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 883,02 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 550,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 875,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 385,00 Kč |
| Cena s DPH | 465,85 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 842,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 228,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 645,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 410,45 Kč |
| Cena bez DPH: | 763,00 Kč |
| Cena s DPH | 923,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 506,00 Kč |
| Cena s DPH | 612,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 240,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 710,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 962,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 374,02 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 346,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 838,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 864,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 045,44 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 540,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 703,40 Kč |