









| Kód produktu: | UDBS20D0A4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 115,240 € |
| Cena bez DPH: | 95,240 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | dočasně nedostupné |
Zboží je již objednáno z výroby na doskladnění | |
| Skladem: | -3 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 3,62 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Výška: | 1276 mm |
| Šířka: | 250 mm |
| Hloubka: | 330 mm |
| Kapacita: | 1x A4 |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na zem |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 95,240 € | 115,240 € | ||
| 10 + | 90,480 € | 109,481 € | ||
| 20 + | 87,608 € | 106,005 € | ||
| 50 + | 84,776 € | 102,579 € |
Stojan na podlahu s akrylovým zásobníkem na letáky A4 na výšku a logopanelem
Letákový stojan vyrobený z elegantního hliníkového profilu a na vrcholu uchyceného plastového zásobníku na letáky a jiné tiskoviny spolu s plochou pro nalepení reklamního sdělení či loga.
Zásobník je na stojanu umístěn ve výšce pasu, tak aby byl pro klienty dobře dostupný.
Využití: na letáky, prospekty, brožury a další tiskoviny.
| Cena bez DPH: | 124,908 € |
| Cena s DPH | 151,138 € |
| Cena bez DPH: | 108,904 € |
| Cena s DPH | 131,774 € |
| Cena bez DPH: | 88,469 € |
| Cena s DPH | 107,048 € |
| Cena bez DPH: | 95,240 € |
| Cena s DPH | 115,240 € |
| Cena bez DPH: | 400,287 € |
| Cena s DPH | 484,348 € |
| Cena bez DPH: | 134,838 € |
| Cena s DPH | 163,154 € |
| Cena bez DPH: | 91,260 € |
| Cena s DPH | 110,424 € |
| Cena bez DPH: | 227,329 € |
| Cena s DPH | 275,068 € |
| Cena bez DPH: | 84,407 € |
| Cena s DPH | 102,133 € |
| Cena bez DPH: | 82,684 € |
| Cena s DPH | 100,047 € |
| Cena bez DPH: | 105,581 € |
| Cena s DPH | 127,753 € |
| Cena bez DPH: | 243,332 € |
| Cena s DPH | 294,432 € |