





| Kód produktu: | MBD230 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 127,857 € |
| Cena bez DPH: | 105,667 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání 3-4 týdny |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 5,4 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Obsah zásobníku zhruba: | 250 listů |
| Výška: | 1093 mm |
| Šířka: | 300 mm |
| Hloubka: | 240 mm |
| Kapacita: | 1x A4 |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na zem |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 105,667 € | 127,857 € | ||
| 10 + | 102,505 € | 124,031 € | ||
| 20 + | 98,275 € | 118,913 € | ||
| 50 + | 92,977 € | 112,503 € |
Stojan na podlahu s plechovým zásobníkem na letáky A4 - až 400 prospektů
Letákový stojan vyrobený z elegantního hliníkového profilu a na vrcholu uchyceného plechového zásobníku na letáky a jiné tiskoviny.
Zásobník je na stojanu umístěn ve výšce pasu, tak aby byl pro klienty dobře dostupný.
Využití: na letáky, prospekty, brožury a další tiskoviny.
Obsah zásobníků zhruba: 400 listů (135g) formátu A4
| Cena bez DPH: | 84,476 € |
| Cena s DPH | 102,216 € |
| Cena bez DPH: | 95,318 € |
| Cena s DPH | 115,335 € |
| Cena bez DPH: | 108,994 € |
| Cena s DPH | 131,883 € |
| Cena bez DPH: | 134,949 € |
| Cena s DPH | 163,288 € |
| Cena bez DPH: | 88,542 € |
| Cena s DPH | 107,136 € |
| Cena bez DPH: | 227,515 € |
| Cena s DPH | 275,294 € |
| Cena bez DPH: | 400,616 € |
| Cena s DPH | 484,745 € |
| Cena bez DPH: | 243,532 € |
| Cena s DPH | 294,674 € |
| Cena bez DPH: | 400,616 € |
| Cena s DPH | 484,745 € |
| Cena bez DPH: | 82,752 € |
| Cena s DPH | 100,129 € |
| Cena bez DPH: | 91,335 € |
| Cena s DPH | 110,515 € |
| Cena bez DPH: | 125,010 € |
| Cena s DPH | 151,262 € |