




| Kód produktu: | SCO4A4HMG |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 3 369,85 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 785,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 4,8 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Růžová |
| Výška: | 980 mm |
| Šířka: | 320 mm |
| Hloubka: | 70 mm |
| Kapacita: | 4x A4 |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
Purpurový nástěnný kovový držák na časopisy a noviny Scoop
Elegantní a nadčasový nástěnný stojan na noviny se hodí do každé recepce, čekárny či odpočívárny. Všude tam, kde je kladen důraz na design. Konec jen tak pohozeným novinám a časopisům v čekárně. Nástěnný stojan na noviny Scoop připevníte velice rychle.
Díky 4 prostorným kapsám umístíte různé formáty novin či časopisů.
Nástěnný stojan na noviny Scoop je nabízen ve třech barvách, které upoutají vaši pozornost.
Vyrobeno z práškově lakovaného kovu, hladký povrch, určeno pro vertikální montáž
rozměry: 980mmx320mmx70mm, tloušťka: 1,2mm
| Cena bez DPH: | 139,00 Kč |
| Cena s DPH | 168,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 862,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 883,02 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 121,00 Kč |
| Cena s DPH | 9 826,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 870,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 262,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 500,00 Kč |
| Cena s DPH | 605,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 372,00 Kč |
| Cena s DPH | 450,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 871,00 Kč |
| Cena s DPH | 8 313,91 Kč |
| Cena bez DPH: | 296,00 Kč |
| Cena s DPH | 358,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 900,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 089,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 368,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 495,28 Kč |
| Cena bez DPH: | 173,00 Kč |
| Cena s DPH | 209,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 864,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 045,44 Kč |