




| Kód produktu: | SCO4A4HMG |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 138,279 € |
| Cena bez DPH: | 114,280 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 4,8 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Růžová |
| Výška: | 980 mm |
| Šířka: | 320 mm |
| Hloubka: | 70 mm |
| Kapacita: | 4x A4 |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
Purpurový nástěnný kovový držák na časopisy a noviny Scoop
Elegantní a nadčasový nástěnný stojan na noviny se hodí do každé recepce, čekárny či odpočívárny. Všude tam, kde je kladen důraz na design. Konec jen tak pohozeným novinám a časopisům v čekárně. Nástěnný stojan na noviny Scoop připevníte velice rychle.
Díky 4 prostorným kapsám umístíte různé formáty novin či časopisů.
Nástěnný stojan na noviny Scoop je nabízen ve třech barvách, které upoutají vaši pozornost.
Vyrobeno z práškově lakovaného kovu, hladký povrch, určeno pro vertikální montáž
rozměry: 980mmx320mmx70mm, tloušťka: 1,2mm
| Cena bez DPH: | 56,955 € |
| Cena s DPH | 68,916 € |
| Cena bez DPH: | 32,868 € |
| Cena s DPH | 39,771 € |
| Cena bez DPH: | 59,499 € |
| Cena s DPH | 71,994 € |
| Cena bez DPH: | 287,033 € |
| Cena s DPH | 347,310 € |
| Cena bez DPH: | 91,916 € |
| Cena s DPH | 111,219 € |
| Cena bez DPH: | 84,653 € |
| Cena s DPH | 102,430 € |
| Cena bez DPH: | 338,244 € |
| Cena s DPH | 409,275 € |
| Cena bez DPH: | 68,937 € |
| Cena s DPH | 83,414 € |
| Cena bez DPH: | 8,125 € |
| Cena s DPH | 9,831 € |
| Cena bez DPH: | 32,868 € |
| Cena s DPH | 39,771 € |
| Cena bez DPH: | 53,796 € |
| Cena s DPH | 65,093 € |
| Cena bez DPH: | 56,955 € |
| Cena s DPH | 68,916 € |