









| Kód produktu: | URBET00N82 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 1 096,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 906,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 2 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 2,3 kg |
| Rozměr prospektu: | 800x2000 mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 800x1970 mm |
| Specifikace: | bez tištěného baneru |
| Výška: | 1970 mm |
| Šířka: | 820 mm |
| Hloubka: | 365 mm |
| Umístění: | Na zem |
Levný rolovací stojan na banery Roll up Economy 80x200 cm. Určen pro jednoduché a krátkodobé instalace banerů s malou frekvencí opakovaného používání.
Vhodné pro výstavní účely, promo akce, statické expozice, showroomy a jiné firemní akce. Lehká a skladná konstrukce Vám zajistí snadný převoz a rychlé rozložení.
Dodáváno bez transportní tašky. Samotná konstrukce bez banneru. Využití pouze do interiérů.
Zajišťujeme i potisk potřebných banerů. Viz sekce Tisk Bannerů.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 825,00 Kč |
| Cena s DPH | 998,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 584,00 Kč |
| Cena s DPH | 706,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 352,00 Kč |
| Cena s DPH | 425,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 540,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 703,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 015,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 438,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 237,25 Kč |
| Cena s DPH | 2 707,07 Kč |
| Sleva | 25 % |
| Původní cena | 3 609,43 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 550,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 875,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 158,00 Kč |
| Cena s DPH | 191,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 352,00 Kč |
| Cena s DPH | 425,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 506,00 Kč |
| Cena s DPH | 612,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 163,00 Kč |
| Cena s DPH | 197,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 763,00 Kč |
| Cena s DPH | 923,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 450,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 754,50 Kč |