






| Kód produktu: | UPBW004A43 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 72,123 € |
| Cena bez DPH: | 59,606 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 1,9 kg |
| Rozměr prospektu: | 1/3A4 (99x210) mm |
| Obsah zásobníku zhruba: | 4x250 listů |
| Výška: | 1047 mm |
| Šířka: | 145 mm |
| Hloubka: | 101 mm |
| Kapacita: | 4x DL |
| Formát: | DL |
| Umístění: | Na stěnu |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 59,606 € | 72,123 € | ||
| 5 + | 56,609 € | 68,497 € | ||
| 10 + | 53,654 € | 64,921 € | ||
| 25 + | 51,273 € | 62,040 € |
Závěsný systém na prospekty se zásobníky 4x DL 1/3A4 nad sebou - ca pro 1000 letáků
Vyrobeno z polykarbonátu, pro úsporu místa v kancelářích, hotelech,
obchodech a podobně. Průhledné kapsy nabízí plný pohled na brožury a letáky.
Využití: na letáky, prospekty, brožury a další tiskoviny. K přichycení na stěnu.
Obsah zásobníku zhruba: 4x250 listů (135g) formátu DL 1/3A4
Dodáváno včetně montážního materiálu
| Cena bez DPH: | 9,319 € |
| Cena s DPH | 11,275 € |
| Cena bez DPH: | 68,966 € |
| Cena s DPH | 83,448 € |
| Cena bez DPH: | 56,979 € |
| Cena s DPH | 68,944 € |
| Cena bez DPH: | 33,374 € |
| Cena s DPH | 40,383 € |
| Cena bez DPH: | 1,806 € |
| Cena s DPH | 2,186 € |
| Cena bez DPH: | 148,071 € |
| Cena s DPH | 179,165 € |
| Cena bez DPH: | 132,143 € |
| Cena s DPH | 159,893 € |
| Cena bez DPH: | 8,908 € |
| Cena s DPH | 10,779 € |
| Cena bez DPH: | 8,662 € |
| Cena s DPH | 10,481 € |
| Cena bez DPH: | 56,979 € |
| Cena s DPH | 68,944 € |
| Cena bez DPH: | 200,411 € |
| Cena s DPH | 242,497 € |
| Cena bez DPH: | 17,734 € |
| Cena s DPH | 21,458 € |