






| Kód produktu: | UPBW004A43 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 1 756,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 452,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 1,9 kg |
| Rozměr prospektu: | 1/3A4 (99x210) mm |
| Obsah zásobníku zhruba: | 4x250 listů |
| Výška: | 1047 mm |
| Šířka: | 145 mm |
| Hloubka: | 101 mm |
| Kapacita: | 4x DL |
| Formát: | DL |
| Umístění: | Na stěnu |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 1 452,00 Kč | 1 756,92 Kč | ||
| 5 + | 1 379,00 Kč | 1 668,59 Kč | ||
| 10 + | 1 307,00 Kč | 1 581,47 Kč | ||
| 25 + | 1 249,00 Kč | 1 511,29 Kč |
Závěsný systém na prospekty se zásobníky 4x DL 1/3A4 nad sebou - ca pro 1000 letáků
Vyrobeno z polykarbonátu, pro úsporu místa v kancelářích, hotelech,
obchodech a podobně. Průhledné kapsy nabízí plný pohled na brožury a letáky.
Využití: na letáky, prospekty, brožury a další tiskoviny. K přichycení na stěnu.
Obsah zásobníku zhruba: 4x250 listů (135g) formátu DL 1/3A4
Dodáváno včetně montážního materiálu
| Cena bez DPH: | 3 219,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 894,99 Kč |
| Cena bez DPH: | 752,00 Kč |
| Cena s DPH | 909,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 217,00 Kč |
| Cena s DPH | 262,57 Kč |
| Cena bez DPH: | 444,00 Kč |
| Cena s DPH | 537,24 Kč |
| Cena bez DPH: | 399,00 Kč |
| Cena s DPH | 482,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 900,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 089,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 756,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 124,76 Kč |
| Cena bez DPH: | 501,00 Kč |
| Cena s DPH | 606,21 Kč |
| Cena bez DPH: | 550,00 Kč |
| Cena s DPH | 665,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 801,00 Kč |
| Cena s DPH | 969,21 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 388,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 679,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 62,00 Kč |
| Cena s DPH | 75,02 Kč |