










| Kód produktu: | UCBSW30A43 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 606,21 Kč |
| Cena bez DPH: | 501,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 12 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 0,9 kg |
| Rozměr prospektu: | 1/3A4 (99x210) mm |
| Barva konstrukce: | Stříbrná |
| Výška: | 165 mm |
| Šířka: | 369 mm |
| Kapacita: | 3x DL |
| Formát: | DL |
| Umístění: | Na stěnu |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 501,00 Kč | 606,21 Kč | ||
| 10 + | 476,00 Kč | 575,96 Kč | ||
| 25 + | 451,00 Kč | 545,71 Kč | ||
| 50 + | 431,00 Kč | 521,51 Kč |
Nástěnný Cocktail Brochure držák osazen třemi kapsami DL vedle sebe
Nástěnná lišta, osazena akrylovými zásobníky na prospekty.
Kapsy jsou součástí tohoto setu.
| Cena bez DPH: | 239,00 Kč |
| Cena s DPH | 289,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 752,00 Kč |
| Cena s DPH | 909,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 299,00 Kč |
| Cena s DPH | 361,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 015,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 228,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 82,00 Kč |
| Cena s DPH | 99,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 801,00 Kč |
| Cena s DPH | 969,21 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 882,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 907,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 195,00 Kč |
| Cena s DPH | 235,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 388,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 679,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 219,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 894,99 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 756,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 124,76 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 607,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 364,47 Kč |