










| Kód produktu: | UCBSW30A43 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 24,875 € |
| Cena bez DPH: | 20,558 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 12 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 0,9 kg |
| Rozměr prospektu: | 1/3A4 (99x210) mm |
| Barva konstrukce: | Stříbrná |
| Výška: | 165 mm |
| Šířka: | 369 mm |
| Kapacita: | 3x DL |
| Formát: | DL |
| Umístění: | Na stěnu |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 20,558 € | 24,875 € | ||
| 10 + | 19,532 € | 23,634 € | ||
| 25 + | 18,506 € | 22,393 € | ||
| 50 + | 17,686 € | 21,400 € |
Nástěnný Cocktail Brochure držák osazen třemi kapsami DL vedle sebe
Nástěnná lišta, osazena akrylovými zásobníky na prospekty.
Kapsy jsou součástí tohoto setu.
| Cena bez DPH: | 15,880 € |
| Cena s DPH | 19,215 € |
| Cena bez DPH: | 7,099 € |
| Cena s DPH | 8,590 € |
| Cena bez DPH: | 30,858 € |
| Cena s DPH | 37,338 € |
| Cena bez DPH: | 35,700 € |
| Cena s DPH | 43,197 € |
| Cena bez DPH: | 30,858 € |
| Cena s DPH | 37,338 € |
| Cena bez DPH: | 26,016 € |
| Cena s DPH | 31,479 € |
| Cena bez DPH: | 2,544 € |
| Cena s DPH | 3,078 € |
| Cena bez DPH: | 16,373 € |
| Cena s DPH | 19,811 € |
| Cena bez DPH: | 2,380 € |
| Cena s DPH | 2,880 € |
| Cena bez DPH: | 56,955 € |
| Cena s DPH | 68,916 € |
| Cena bez DPH: | 17,727 € |
| Cena s DPH | 21,449 € |
| Cena bez DPH: | 3,693 € |
| Cena s DPH | 4,469 € |