









| Kód produktu: | UWMRWN25A4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 160,387 € |
| Cena bez DPH: | 132,551 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 2 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 5,72 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Materiál: | Dřevo |
| Barva: | Přírodní |
| Výška: | 966 mm |
| Šířka: | 520 mm |
| Hloubka: | 75 mm |
| Kapacita: | 10x A4 |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Provedení: | 2x5 |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 132,551 € | 160,387 € | ||
| 10 + | 128,557 € | 155,554 € | ||
| 25 + | 123,245 € | 149,126 € | ||
| 50 + | 116,656 € | 141,154 € |
Nástěnný zásobník na A4 brožury a letáky z bukového dřeva ve variantě 2x5 boxů - Přírodní
• Kvalitní dřevěné stojany jsou lakované, se zaoblenými hranami
• Nástěnný držák na A4 formáty je určen k ukládání a organizaci časopisů, letáků, brožur a katalogů na jednom místě
• Zadní strana a boky jsou vyrobeny z lakovaného bukového dřeva. Průhledné kapsy PET G poskytují plný přehled o brožurách uložených v kapse
• V nabídce ve variantách: v přírodním dřevě, nebo tmavě hnědý dekor, s 5, nebo 10, 15, či 20 boxy
• Vhodné pro použití do hotelových, či restauračních prostor, ve školách, do maloobchodů, kanceláří, bank, pojišťoven, nemocnic, kaváren a barů, nebo na recepci apod.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 3,212 € |
| Cena s DPH | 3,886 € |
| Cena bez DPH: | 135,310 € |
| Cena s DPH | 163,725 € |
| Cena bez DPH: | 29,319 € |
| Cena s DPH | 35,475 € |
| Cena bez DPH: | 2,882 € |
| Cena s DPH | 3,488 € |
| Cena bez DPH: | 26,601 € |
| Cena s DPH | 32,187 € |
| Cena bez DPH: | 32,983 € |
| Cena s DPH | 39,910 € |
| Cena bez DPH: | 21,454 € |
| Cena s DPH | 25,959 € |
| Cena bez DPH: | 5,683 € |
| Cena s DPH | 6,876 € |
| Cena bez DPH: | 11,200 € |
| Cena s DPH | 13,552 € |
| Cena bez DPH: | 401,688 € |
| Cena s DPH | 486,043 € |
| Cena bez DPH: | 9,224 € |
| Cena s DPH | 11,161 € |
| Cena bez DPH: | 53,984 € |
| Cena s DPH | 65,321 € |