



| Kód produktu: | 482119 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 575,96 Kč |
| Cena bez DPH: | 476,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,192 kg |
| Rozměr prospektu: | 148x105 mm |
| Materiál: | Perspex |
| Barva: | Transparentní |
| Výška: | 148 mm |
| Šířka: | 105 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Umístění: | na stěnu |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 476,00 Kč | 575,96 Kč | ||
| 10 + | 452,00 Kč | 546,92 Kč | ||
| 20 + | 428,00 Kč | 517,88 Kč | ||
| 50 + | 409,00 Kč | 494,89 Kč |
| Cena bez DPH: | 440,00 Kč |
| Cena s DPH | 532,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 440,00 Kč |
| Cena s DPH | 532,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 440,00 Kč |
| Cena s DPH | 532,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 440,00 Kč |
| Cena s DPH | 532,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 548,00 Kč |
| Cena s DPH | 663,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 927,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 121,67 Kč |
| Cena bez DPH: | 577,00 Kč |
| Cena s DPH | 698,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 577,00 Kč |
| Cena s DPH | 698,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 622,00 Kč |
| Cena s DPH | 752,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 440,00 Kč |
| Cena s DPH | 532,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 416,00 Kč |
| Cena s DPH | 503,36 Kč |
| Cena bez DPH: | 734,00 Kč |
| Cena s DPH | 888,14 Kč |
| Cena bez DPH: | 440,00 Kč |
| Cena s DPH | 532,40 Kč |