

| Kód produktu: | 483319 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 532,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 440,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 4 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,072 kg |
| Rozměr prospektu: | 210x148 mm |
| Barva: | Transparentní |
| Výška: | 148 mm |
| Šířka: | 210 mm |
| 1 Balení: | 10 ks |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 440,00 Kč | 532,40 Kč | ||
| 10 + | 418,00 Kč | 505,78 Kč | ||
| 20 + | 396,00 Kč | 479,16 Kč | ||
| 50 + | 378,00 Kč | 457,38 Kč |
| Cena bez DPH: | 622,00 Kč |
| Cena s DPH | 752,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 476,00 Kč |
| Cena s DPH | 575,96 Kč |
| Cena bez DPH: | 927,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 121,67 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 833,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 217,93 Kč |
| Cena bez DPH: | 577,00 Kč |
| Cena s DPH | 698,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 440,00 Kč |
| Cena s DPH | 532,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 622,00 Kč |
| Cena s DPH | 752,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 734,00 Kč |
| Cena s DPH | 888,14 Kč |
| Cena bez DPH: | 548,00 Kč |
| Cena s DPH | 663,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 416,00 Kč |
| Cena s DPH | 503,36 Kč |
| Cena bez DPH: | 577,00 Kč |
| Cena s DPH | 698,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 440,00 Kč |
| Cena s DPH | 532,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 440,00 Kč |
| Cena s DPH | 532,40 Kč |