


| Kód produktu: | 482119 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 23,644 € |
| Cena bez DPH: | 19,540 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 10 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,192 kg |
| Rozměr prospektu: | 148x105 mm |
| Materiál: | Perspex |
| Barva: | Transparentní |
| Výška: | 148 mm |
| Šířka: | 105 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Umístění: | na stěnu |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 19,540 € | 23,644 € | ||
| 10 + | 18,555 € | 22,452 € | ||
| 20 + | 17,570 € | 21,259 € | ||
| 50 + | 16,790 € | 20,316 € |
| Cena bez DPH: | 18,062 € |
| Cena s DPH | 21,856 € |
| Cena bez DPH: | 18,062 € |
| Cena s DPH | 21,856 € |
| Cena bez DPH: | 30,131 € |
| Cena s DPH | 36,459 € |
| Cena bez DPH: | 22,496 € |
| Cena s DPH | 27,220 € |
| Cena bez DPH: | 23,686 € |
| Cena s DPH | 28,661 € |
| Cena bez DPH: | 17,077 € |
| Cena s DPH | 20,663 € |
| Cena bez DPH: | 18,062 € |
| Cena s DPH | 21,856 € |
| Cena bez DPH: | 25,534 € |
| Cena s DPH | 30,896 € |
| Cena bez DPH: | 18,062 € |
| Cena s DPH | 21,856 € |
| Cena bez DPH: | 23,686 € |
| Cena s DPH | 28,661 € |
| Cena bez DPH: | 18,062 € |
| Cena s DPH | 21,856 € |
| Cena bez DPH: | 38,054 € |
| Cena s DPH | 46,046 € |
| Cena bez DPH: | 18,062 € |
| Cena s DPH | 21,856 € |