





| Kód produktu: | PMPCHBLACK-L |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 1 703,68 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 408,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 5 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 5,5 kg |
| Voděvzdorná úprava: | ne |
| Rozměr prospektu: | 530x800 mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Materiál: | Dřevo |
| Typ zadní stěny: | MDF |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 1140 mm |
| Šířka: | 610 mm |
| Hloubka: | 450 mm |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | Popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 1 408,00 Kč | 1 703,68 Kč | ||
| 5 + | 1 338,00 Kč | 1 618,98 Kč | ||
| 10 + | 1 267,00 Kč | 1 533,07 Kč | ||
| 20 + | 1 211,00 Kč | 1 465,31 Kč |
Dřevěný poutač s křídovou tabulí 610x1180 mm - Černý
Zákaznický popisovatelný poutač z masivního bukového dřeva se zadní MDF, křídovými fixy popisovatelnou, černou deskou
Stojany jsou určeny pro vnitřní i venkovní prostory do zákrytu, například před restaurace, kavárny, bary, nákupní střediska, kanceláře a vzdělávací střediska. Při nepříznivém počasí je třeba stojany schovat, nejsou chráněny proti déšťi a sněhu. Vzhledem k lehké váze je větší poryv větru shodí. Přímo pro venkovní užití do deště i větru doporučujeme spíše koupit jiný k tomu určený dřevěný poutač z naší nabídky.
| Cena bez DPH: | 293,00 Kč |
| Cena s DPH | 354,53 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 154,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 816,34 Kč |
| Cena bez DPH: | 734,00 Kč |
| Cena s DPH | 888,14 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 600,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 936,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 652,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 998,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 734,00 Kč |
| Cena s DPH | 888,14 Kč |
| Cena bez DPH: | 848,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 026,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 315,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 011,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 868,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 260,28 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 300,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 993,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 008,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 429,68 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 516,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 254,36 Kč |