




| Kód produktu: | 175007 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 3 529,57 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 917,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 1,930 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Barva: | Modrá |
| Výška: | 537 mm |
| Šířka: | 223 mm |
| 1 Balení: | 50 ks |
| Formát: | A4 |
| Pro venkovní použití: | ano |
| Cena bez DPH: | 2 820,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 412,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 292,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 773,32 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 526,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 266,46 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 350,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 633,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 350,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 633,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 180,00 Kč |
| Cena s DPH | 217,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 740,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 105,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 530,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 061,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 437,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 948,77 Kč |
| Cena bez DPH: | 135,00 Kč |
| Cena s DPH | 163,35 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 395,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 687,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 643,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 198,03 Kč |