

| Kód produktu: | 179807 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 3 412,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 820,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 1,558 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Barva: | Modrá |
| Výška: | 225 mm |
| Šířka: | 311 mm |
| Hloubka: | 1,7 mm |
| 1 Balení: | 50 ks |
| Formát: | A4 |
| Cena bez DPH: | 3 070,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 714,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 643,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 198,03 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 226,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 483,46 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 358,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 643,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 395,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 687,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 350,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 633,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 292,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 773,32 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 199,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 660,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 675,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 026,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 350,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 633,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 226,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 483,46 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 820,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 412,20 Kč |