





| Kód produktu: | ULD35TN0B1 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 526,636 € |
| Cena bez DPH: | 435,236 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání 6-7 týdnů |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 11 kg |
| Rozměr prospektu: | B1 (700x1000) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 677x977 mm |
| Specifikace: | 2600-2900 LUX |
| Zdroj světla: | LED |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 1047 mm |
| Šířka: | 747 mm |
| Hloubka: | 29 mm |
| Formát: | B1 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | ne |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 435,236 € | 526,636 € | ||
| 5 + | 413,470 € | 500,299 € | ||
| 10 + | 391,704 € | 473,962 € | ||
| 25 + | 374,292 € | 452,893 € |
Nástěnný světelný rám na plakáty - Smart Ledbox s profily 35 mm - jednostranný
| Cena bez DPH: | 50,267 € |
| Cena s DPH | 60,823 € |
| Cena bez DPH: | 245,791 € |
| Cena s DPH | 297,407 € |
| Cena bez DPH: | 362,300 € |
| Cena s DPH | 438,383 € |
| Cena bez DPH: | 154,333 € |
| Cena s DPH | 186,743 € |
| Cena bez DPH: | 531,622 € |
| Cena s DPH | 643,263 € |
| Cena bez DPH: | 287,474 € |
| Cena s DPH | 347,844 € |
| Cena bez DPH: | 769,035 € |
| Cena s DPH | 930,532 € |
| Cena bez DPH: | 185,791 € |
| Cena s DPH | 224,807 € |