





| Kód produktu: | ULD35TN0A2 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 297,407 € |
| Cena bez DPH: | 245,791 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání 6-7 týdnů |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 5,1 kg |
| Rozměr prospektu: | A2 (420x594) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 397x571 mm |
| Specifikace: | 3500-3900 LUX |
| Zdroj světla: | LED |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 641 mm |
| Šířka: | 467 mm |
| Hloubka: | 29 mm |
| Formát: | A2 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | ne |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 245,791 € | 297,407 € | ||
| 5 + | 233,511 € | 282,549 € | ||
| 10 + | 221,232 € | 267,691 € | ||
| 25 + | 211,376 € | 255,765 € |
Nástěnný světelný rám na plakáty - Smart Ledbox s profily 35 mm - jednostranný
| Cena bez DPH: | 50,267 € |
| Cena s DPH | 60,823 € |
| Cena bez DPH: | 154,333 € |
| Cena s DPH | 186,743 € |
| Cena bez DPH: | 769,035 € |
| Cena s DPH | 930,532 € |
| Cena bez DPH: | 362,300 € |
| Cena s DPH | 438,383 € |
| Cena bez DPH: | 185,791 € |
| Cena s DPH | 224,807 € |
| Cena bez DPH: | 531,622 € |
| Cena s DPH | 643,263 € |
| Cena bez DPH: | 287,474 € |
| Cena s DPH | 347,844 € |
| Cena bez DPH: | 435,236 € |
| Cena s DPH | 526,636 € |