








| Kód produktu: | UDMB1B00A2 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 3 875,63 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 203,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 3 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 7,1 kg |
| Rozměr prospektu: | A2 (420x594) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 401x575 mm |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 1272 mm |
| Šířka: | 450 mm |
| Formát: | A2 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | ne |
| Provedení: | Oblý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 3 203,00 Kč | 3 875,63 Kč | ||
| 5 + | 3 043,00 Kč | 3 682,03 Kč | ||
| 10 + | 2 883,00 Kč | 3 488,43 Kč | ||
| 20 + | 2 755,00 Kč | 3 333,55 Kč |
Stojan s dekorativní základnou Decor Menuboard s rámem A2 s oblým rohem - Černý
Uchycení rámečku dovoluje natočení do horizontální i vertikální
polohy.
V nabídce tohoto produktu jsou velikosti A4, A3 a A2, ve stříbrné a černé barvě, plus variace s
oblým, nebo ostrým rohem rámečku.
Vhodný například před vozy v autosalonu, na výstaviště, do muzea,
do hotelových, či restauračních hal apod.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 1 585,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 917,85 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 310,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 005,10 Kč |
| Cena bez DPH: | 385,00 Kč |
| Cena s DPH | 465,85 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 581,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 913,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 495,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 438,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 826,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 049,46 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 018,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 441,78 Kč |
| Cena bez DPH: | 752,00 Kč |
| Cena s DPH | 909,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 004,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 424,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 084,00 Kč |
| Cena s DPH | 8 571,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 531,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 272,51 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 650,00 Kč |
| Cena s DPH | 8 046,50 Kč |