








| Kód produktu: | UDMB1B00A2 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 159,098 € |
| Cena bez DPH: | 131,486 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 3 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 7,1 kg |
| Rozměr prospektu: | A2 (420x594) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 401x575 mm |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 1272 mm |
| Šířka: | 450 mm |
| Formát: | A2 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | ne |
| Provedení: | Oblý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 131,486 € | 159,098 € | ||
| 5 + | 124,918 € | 151,151 € | ||
| 10 + | 118,350 € | 143,203 € | ||
| 20 + | 113,095 € | 136,845 € |
Stojan s dekorativní základnou Decor Menuboard s rámem A2 s oblým rohem - Černý
Uchycení rámečku dovoluje natočení do horizontální i vertikální
polohy.
V nabídce tohoto produktu jsou velikosti A4, A3 a A2, ve stříbrné a černé barvě, plus variace s
oblým, nebo ostrým rohem rámečku.
Vhodný například před vozy v autosalonu, na výstaviště, do muzea,
do hotelových, či restauračních hal apod.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 81,732 € |
| Cena s DPH | 98,896 € |
| Cena bez DPH: | 59,195 € |
| Cena s DPH | 71,626 € |
| Cena bez DPH: | 64,737 € |
| Cena s DPH | 78,332 € |
| Cena bez DPH: | 79,269 € |
| Cena s DPH | 95,916 € |
| Cena bez DPH: | 86,864 € |
| Cena s DPH | 105,105 € |
| Cena bez DPH: | 25,287 € |
| Cena s DPH | 30,598 € |
| Cena bez DPH: | 29,885 € |
| Cena s DPH | 36,161 € |
| Cena bez DPH: | 47,003 € |
| Cena s DPH | 56,874 € |
| Cena bez DPH: | 27,545 € |
| Cena s DPH | 33,330 € |
| Cena bez DPH: | 72,989 € |
| Cena s DPH | 88,316 € |
| Cena bez DPH: | 191,338 € |
| Cena s DPH | 231,519 € |
| Cena bez DPH: | 28,243 € |
| Cena s DPH | 34,174 € |