














| Kód produktu: | UMWSB00010 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 4 434,65 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 665,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 4 ks |
| Hmotnost Netto: | 11 kg |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 780-1230 mm |
| Šířka: | 630 mm |
| Hloubka: | 447 mm |
| Umístění: | Na zem |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 3 665,00 Kč | 4 434,65 Kč | ||
| 5 + | 3 482,00 Kč | 4 213,22 Kč | ||
| 10 + | 3 299,00 Kč | 3 991,79 Kč | ||
| 20 + | 3 152,00 Kč | 3 813,92 Kč |
Pracovní stanice na notebook, tablet, spisové desky a podobné
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 8 368,00 Kč |
| Cena s DPH | 10 125,28 Kč |
| Cena bez DPH: | 10 058,00 Kč |
| Cena s DPH | 12 170,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 943,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 351,03 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 376,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 294,96 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 854,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 243,34 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 861,00 Kč |
| Cena s DPH | 10 721,81 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 615,00 Kč |
| Cena s DPH | 9 214,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 956,00 Kč |
| Cena s DPH | 9 626,76 Kč |
| Cena bez DPH: | 352,00 Kč |
| Cena s DPH | 425,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 995,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 833,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 784,00 Kč |
| Cena s DPH | 948,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 015,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 648,15 Kč |