














| Kód produktu: | UMWSB00010 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 182,609 € |
| Cena bez DPH: | 150,916 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 4 ks |
| Hmotnost Netto: | 11 kg |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 780-1230 mm |
| Šířka: | 630 mm |
| Hloubka: | 447 mm |
| Umístění: | Na zem |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 150,916 € | 182,609 € | ||
| 5 + | 143,381 € | 173,491 € | ||
| 10 + | 135,845 € | 164,373 € | ||
| 20 + | 129,792 € | 157,048 € |
Pracovní stanice na notebook, tablet, spisové desky a podobné
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 107,268 € |
| Cena s DPH | 129,794 € |
| Cena bez DPH: | 484,455 € |
| Cena s DPH | 586,191 € |
| Cena bez DPH: | 535,433 € |
| Cena s DPH | 647,874 € |
| Cena bez DPH: | 25,036 € |
| Cena s DPH | 30,294 € |
| Cena bez DPH: | 44,184 € |
| Cena s DPH | 53,462 € |
| Cena bez DPH: | 34,836 € |
| Cena s DPH | 42,152 € |
| Cena bez DPH: | 192,464 € |
| Cena s DPH | 232,882 € |
| Cena bez DPH: | 30,266 € |
| Cena s DPH | 36,621 € |
| Cena bez DPH: | 204,735 € |
| Cena s DPH | 247,730 € |
| Cena bez DPH: | 133,292 € |
| Cena s DPH | 161,284 € |
| Cena bez DPH: | 36,895 € |
| Cena s DPH | 44,643 € |
| Cena bez DPH: | 7,494 € |
| Cena s DPH | 9,068 € |