














| Kód produktu: | UMWSB00010 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 4 434,65 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 665,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 4 ks |
| Hmotnost Netto: | 11 kg |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 780-1230 mm |
| Šířka: | 630 mm |
| Hloubka: | 447 mm |
| Umístění: | Na zem |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 3 665,00 Kč | 4 434,65 Kč | ||
| 5 + | 3 482,00 Kč | 4 213,22 Kč | ||
| 10 + | 3 299,00 Kč | 3 991,79 Kč | ||
| 20 + | 3 152,00 Kč | 3 813,92 Kč |
Pracovní stanice na notebook, tablet, spisové desky a podobné
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 506,00 Kč |
| Cena s DPH | 612,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 402,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 746,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 878,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 112,38 Kč |
| Cena bez DPH: | 273,00 Kč |
| Cena s DPH | 330,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 470,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 618,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 646,00 Kč |
| Cena s DPH | 781,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 804,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 602,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 537,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 859,77 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 442,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 744,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 444,00 Kč |
| Cena s DPH | 537,24 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 351,00 Kč |
| Cena s DPH | 11 314,71 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 854,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 243,34 Kč |