




















| Kód produktu: | UGPDN02100 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 8 409,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 950,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 14 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 18,5 kg |
| Materiál: | Kov/Sklo |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 1115 mm |
| Šířka: | 600 mm |
| Hloubka: | 400 mm |
| Umístění: | Na zem |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 6 950,00 Kč | 8 409,50 Kč | ||
| 3 + | 6 603,00 Kč | 7 989,63 Kč | ||
| 5 + | 6 255,00 Kč | 7 568,55 Kč | ||
| 10 + | 5 977,00 Kč | 7 232,17 Kč |
Řečnický pult se skleněným stolkem a čelním panelem 600x400x1115 mm - Stříbrná základna
Lze použít na obchodních konferencích, univerzitách, hotelech, nebo dokonce na obchodních výstavách.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 7 988,00 Kč |
| Cena s DPH | 9 665,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 517,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 045,57 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 035,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 672,35 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 064,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 287,44 Kč |
| Cena bez DPH: | 249,00 Kč |
| Cena s DPH | 301,29 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 552,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 087,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 110,00 Kč |
| Cena s DPH | 133,10 Kč |
| Cena bez DPH: | 149,00 Kč |
| Cena s DPH | 180,29 Kč |
| Cena bez DPH: | 182,00 Kč |
| Cena s DPH | 220,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 280,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 968,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 521,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 840,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 898,00 Kč |
| Cena s DPH | 11 976,58 Kč |