









| Kód produktu: | URBET00N82 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 1 096,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 906,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 2 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 2,3 kg |
| Rozměr prospektu: | 800x2000 mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 800x1970 mm |
| Specifikace: | bez tištěného baneru |
| Výška: | 1970 mm |
| Šířka: | 820 mm |
| Hloubka: | 365 mm |
| Umístění: | Na zem |
Levný rolovací stojan na banery Roll up Economy 80x200 cm. Určen pro jednoduché a krátkodobé instalace banerů s malou frekvencí opakovaného používání.
Vhodné pro výstavní účely, promo akce, statické expozice, showroomy a jiné firemní akce. Lehká a skladná konstrukce Vám zajistí snadný převoz a rychlé rozložení.
Dodáváno bez transportní tašky. Samotná konstrukce bez banneru. Využití pouze do interiérů.
Zajišťujeme i potisk potřebných banerů. Viz sekce Tisk Bannerů.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 825,00 Kč |
| Cena s DPH | 998,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 788,00 Kč |
| Cena s DPH | 953,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 163,00 Kč |
| Cena s DPH | 197,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 517,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 045,57 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 448,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 752,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 813,00 Kč |
| Cena s DPH | 983,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 476,00 Kč |
| Cena s DPH | 575,96 Kč |
| Cena bez DPH: | 506,00 Kč |
| Cena s DPH | 612,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 584,00 Kč |
| Cena s DPH | 706,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 550,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 875,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 232,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 700,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 100,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 541,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 243,00 Kč |
| Cena s DPH | 9 974,03 Kč |