| Kód produktu: | TB-TISK-2430S |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 169,540 € |
| Cena bez DPH: | 140,115 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Výroba 5 dní |
| Skladem: | -1 ks |
| Hmotnost Netto: | 2,2 kg |
| Rozměr prospektu: | 2460x3000 mm |
| Specifikace: | samotný banner |
| Výška: | 2460 mm |
| Šířka: | 3000 mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 140,115 € | 169,540 € | ||
| 3 + | 133,114 € | 161,068 € | ||
| 5 + | 126,112 € | 152,596 € | ||
| 10 + | 120,511 € | 145,818 € |
PVC Banner s tunýlky a plnobarevným tiskem
Určeno pro teleskopické bannerové výstavní stěny. Banner opatřen ve vrchní a spodní části tunýlky pro nasunutí na tyče konstrukce.
Pouze samotný potištěný banner bez vypínací konstrukce, tu je nutné dokoupit zvlášť.
| Cena bez DPH: | 149,176 € |
| Cena s DPH | 180,503 € |
| Cena bez DPH: | 172,817 € |
| Cena s DPH | 209,109 € |
| Cena bez DPH: | 103,213 € |
| Cena s DPH | 124,887 € |
| Cena bez DPH: | 71,993 € |
| Cena s DPH | 87,112 € |
| Cena bez DPH: | 149,176 € |
| Cena s DPH | 180,503 € |
| Cena bez DPH: | 121,417 € |
| Cena s DPH | 146,914 € |
| Cena bez DPH: | 345,634 € |
| Cena s DPH | 418,217 € |
| Cena bez DPH: | 254,860 € |
| Cena s DPH | 308,381 € |