












| Kód produktu: | PMP-VE300 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 4 382,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 622,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 7 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 7,8 kg |
| Specifikace: | bez banneru |
| Barva konstrukce: | Černá |
| Výška: | 1120-2560 mm |
| Šířka: | 1430-3040 mm |
| Hloubka: | 440 mm |
| Umístění: | Na zem |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 3 622,00 Kč | 4 382,62 Kč | ||
| 3 + | 3 441,00 Kč | 4 163,61 Kč | ||
| 5 + | 3 259,00 Kč | 3 943,39 Kč | ||
| 10 + | 3 115,00 Kč | 3 769,15 Kč |
Přenosná teleskopická bannerová stěna 240x300
Unikátní systém, nastavitelný pomocí teleskopických tyčí, pro uchycení jednostranného, či oboustranného banneru.
Vizuální plocha: šířka 2000 až 3000 mm, výška 1115 až 2460 mm
Teleskopická tyč umožňuje nastavení výšky i šířky podle Vašich potřeb. Velmi lehká montáž i demontáž.
Možnosti velikostí vloženého banneru: min.
200x112 cm, max.: 300x246 cm (ŠxV)
Odlehčená konstrukce na kerou lze zavěsit jednostranný či oboustranný banner
Dodáváno včetně přenosné brašny. Cena bez tištěného banneru.
| Cena bez DPH: | 1 748,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 115,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 196,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 077,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 506,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 032,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 188,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 487,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 402,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 116,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 392,00 Kč |
| Cena s DPH | 10 154,32 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 039,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 467,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 389,00 Kč |
| Cena s DPH | 470,69 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 302,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 625,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 659,00 Kč |
| Cena s DPH | 8 057,39 Kč |
| Cena bez DPH: | 730,00 Kč |
| Cena s DPH | 883,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 993,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 411,53 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 994,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 252,74 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 948,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 567,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 290,00 Kč |
| Cena s DPH | 350,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 521,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 840,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 11 005,00 Kč |
| Cena s DPH | 13 316,05 Kč |
| Cena bez DPH: | 293,00 Kč |
| Cena s DPH | 354,53 Kč |