












| Kód produktu: | PMP-VE300 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 179,763 € |
| Cena bez DPH: | 148,564 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 7 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 7,8 kg |
| Specifikace: | bez banneru |
| Barva konstrukce: | Černá |
| Výška: | 1120-2560 mm |
| Šířka: | 1430-3040 mm |
| Hloubka: | 440 mm |
| Umístění: | Na zem |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 148,564 € | 179,763 € | ||
| 3 + | 141,140 € | 170,780 € | ||
| 5 + | 133,675 € | 161,747 € | ||
| 10 + | 127,769 € | 154,600 € |
Přenosná teleskopická bannerová stěna 240x300
Unikátní systém, nastavitelný pomocí teleskopických tyčí, pro uchycení jednostranného, či oboustranného banneru.
Vizuální plocha: šířka 2000 až 3000 mm, výška 1115 až 2460 mm
Teleskopická tyč umožňuje nastavení výšky i šířky podle Vašich potřeb. Velmi lehká montáž i demontáž.
Možnosti velikostí vloženého banneru: min.
200x112 cm, max.: 300x246 cm (ŠxV)
Odlehčená konstrukce na kerou lze zavěsit jednostranný či oboustranný banner
Dodáváno včetně přenosné brašny. Cena bez tištěného banneru.
| Cena bez DPH: | 71,698 € |
| Cena s DPH | 86,755 € |
| Cena bez DPH: | 172,108 € |
| Cena s DPH | 208,251 € |
| Cena bez DPH: | 102,789 € |
| Cena s DPH | 124,375 € |
| Cena bez DPH: | 253,815 € |
| Cena s DPH | 307,116 € |
| Cena bez DPH: | 139,541 € |
| Cena s DPH | 168,844 € |
| Cena bez DPH: | 344,217 € |
| Cena s DPH | 416,502 € |
| Cena bez DPH: | 2,297 € |
| Cena s DPH | 2,779 € |
| Cena bez DPH: | 129,368 € |
| Cena s DPH | 156,536 € |
| Cena bez DPH: | 30,394 € |
| Cena s DPH | 36,776 € |
| Cena bez DPH: | 47,744 € |
| Cena s DPH | 57,770 € |
| Cena bez DPH: | 16,325 € |
| Cena s DPH | 19,753 € |
| Cena bez DPH: | 141,099 € |
| Cena s DPH | 170,730 € |
| Cena bez DPH: | 10,213 € |
| Cena s DPH | 12,358 € |
| Cena bez DPH: | 86,341 € |
| Cena s DPH | 104,473 € |
| Cena bez DPH: | 132,404 € |
| Cena s DPH | 160,208 € |
| Cena bez DPH: | 273,175 € |
| Cena s DPH | 330,541 € |
| Cena bez DPH: | 65,217 € |
| Cena s DPH | 78,913 € |
| Cena bez DPH: | 261,239 € |
| Cena s DPH | 316,099 € |