












| Kód produktu: | PMP-VE300 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 4 382,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 622,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 7 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 7,8 kg |
| Specifikace: | bez banneru |
| Barva konstrukce: | Černá |
| Výška: | 1120-2560 mm |
| Šířka: | 1430-3040 mm |
| Hloubka: | 440 mm |
| Umístění: | Na zem |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 3 622,00 Kč | 4 382,62 Kč | ||
| 3 + | 3 441,00 Kč | 4 163,61 Kč | ||
| 5 + | 3 259,00 Kč | 3 943,39 Kč | ||
| 10 + | 3 115,00 Kč | 3 769,15 Kč |
Přenosná teleskopická bannerová stěna 240x300
Unikátní systém, nastavitelný pomocí teleskopických tyčí, pro uchycení jednostranného, či oboustranného banneru.
Vizuální plocha: šířka 2000 až 3000 mm, výška 1115 až 2460 mm
Teleskopická tyč umožňuje nastavení výšky i šířky podle Vašich potřeb. Velmi lehká montáž i demontáž.
Možnosti velikostí vloženého banneru: min.
200x112 cm, max.: 300x246 cm (ŠxV)
Odlehčená konstrukce na kerou lze zavěsit jednostranný či oboustranný banner
Dodáváno včetně přenosné brašny. Cena bez tištěného banneru.
| Cena bez DPH: | 1 748,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 115,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 196,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 077,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 506,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 032,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 188,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 487,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 402,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 116,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 392,00 Kč |
| Cena s DPH | 10 154,32 Kč |
| Cena bez DPH: | 616,00 Kč |
| Cena s DPH | 745,36 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 018,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 441,78 Kč |
| Cena bez DPH: | 385,00 Kč |
| Cena s DPH | 465,85 Kč |
| Cena bez DPH: | 516,00 Kč |
| Cena s DPH | 624,36 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 175,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 631,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 728,00 Kč |
| Cena s DPH | 880,88 Kč |
| Cena bez DPH: | 315,00 Kč |
| Cena s DPH | 381,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 518,00 Kč |
| Cena s DPH | 626,78 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 442,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 584,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 160,00 Kč |
| Cena s DPH | 193,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 338,00 Kč |
| Cena s DPH | 408,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 835,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 220,35 Kč |