






| Kód produktu: | UIBSHN00A1 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 4 823,06 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 986,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Doprodáno |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 8,6 kg |
| Rozměr prospektu: | A1 (594x841) mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 1808 mm |
| Šířka: | 617 mm |
| Hloubka: | 358 mm |
| Formát: | A1 |
| Umístění: | Na zem |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 3 986,00 Kč | 4 823,06 Kč | ||
| 5 + | 3 787,00 Kč | 4 582,27 Kč | ||
| 10 + | 3 587,00 Kč | 4 340,27 Kč | ||
| 25 + | 3 428,00 Kč | 4 147,88 Kč |
Oboustranný stojan na noze Info Pole s rámem A1 - Stříbrný
Sign Holder Stand je dokonalé reklamní řešení v obchodě nebo na recepci díky rámečku určenému pro vklad tisk z obou stran. Oboustranný displej pomáhá maximalizovat vaši podlahovou plochu a zároveň umožňuje, aby vaše reklamní sdělení viděli lidé v okolí.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 1 646,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 991,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 530,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 061,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 581,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 913,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 991,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 409,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 615,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 954,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 812,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 192,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 943,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 351,03 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 898,00 Kč |
| Cena s DPH | 11 976,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 447,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 170,87 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 222,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 318,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 664,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 223,44 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 943,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 351,03 Kč |