







| Kód produktu: | UWSS010046 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 58,359 € |
| Cena bez DPH: | 48,230 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 4 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 1,4 kg |
| Voděvzdorná úprava: | ne |
| Materiál: | Dřevo |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ne |
| Barva: | Přírodní |
| Výška: | 680 mm |
| Šířka: | 480 mm |
| Hloubka: | 22 mm |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 48,230 € | 58,359 € | ||
| 10 + | 45,802 € | 55,421 € | ||
| 20 + | 43,416 € | 52,533 € | ||
| 50 + | 41,481 € | 50,193 € |
Dřevěná Křídová tabule s rámem 50 mm, hluboká 22 mm
Vhodné pro umístění jak do interiéru tak i na venkovní užití do zákrytu. Možno popisovat křídovými fixami i klasickou křídou.
Dodáváno s montážní sadou. Vhodné pro restaurace, kavárny, bary, nákupní střediska, kancláře a vzdělávací střediska.
| Cena bez DPH: | 72,099 € |
| Cena s DPH | 87,240 € |
| Cena bez DPH: | 92,181 € |
| Cena s DPH | 111,539 € |
| Cena bez DPH: | 95,391 € |
| Cena s DPH | 115,423 € |
| Cena bez DPH: | 46,502 € |
| Cena s DPH | 56,267 € |
| Cena bez DPH: | 46,502 € |
| Cena s DPH | 56,267 € |
| Cena bez DPH: | 24,074 € |
| Cena s DPH | 29,130 € |
| Cena bez DPH: | 13,909 € |
| Cena s DPH | 16,830 € |
| Cena bez DPH: | 16,914 € |
| Cena s DPH | 20,465 € |
| Cena bez DPH: | 34,568 € |
| Cena s DPH | 41,827 € |
| Cena bez DPH: | 20,453 € |
| Cena s DPH | 24,748 € |
| Cena bez DPH: | 48,148 € |
| Cena s DPH | 58,259 € |
| Cena bez DPH: | 82,222 € |
| Cena s DPH | 99,489 € |
| Cena bez DPH: | 82,263 € |
| Cena s DPH | 99,539 € |
| Cena bez DPH: | 58,025 € |
| Cena s DPH | 70,210 € |
| Cena bez DPH: | 65,926 € |
| Cena s DPH | 79,770 € |
| Cena bez DPH: | 36,461 € |
| Cena s DPH | 44,118 € |
| Cena bez DPH: | 58,354 € |
| Cena s DPH | 70,608 € |
| Cena bez DPH: | 67,984 € |
| Cena s DPH | 82,260 € |
| Cena bez DPH: | 37,449 € |
| Cena s DPH | 45,313 € |
| Cena bez DPH: | 48,025 € |
| Cena s DPH | 58,110 € |