





| Kód produktu: | UCN250N0A4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 10,869 € |
| Cena bez DPH: | 8,983 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 0,42 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 192x279 mm |
| Materiál: | Hliník |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 327 mm |
| Šířka: | 240 mm |
| Hloubka: | 12 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Provedení: | Oblý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 8,983 € | 10,869 € | ||
| 5 + | 8,614 € | 10,422 € | ||
| 10 + | 8,326 € | 10,075 € | ||
| 25 + | 8,080 € | 9,777 € |
Zaklapávací rám MT Display formátu A4 (210x297 mm) z 25 mm profilu s oblým rohem
Klaprám je ve stříbrné barvě s povrchovou úpravou Elox, rám je standardně vybaven plastovou zadní stěnou a krycí antireflexní fólií s ochranou proti UV záření. Výměna motivů se provádí jednoduchým odklopením profilů a vložením plakátu pod fólii.
Rám na plakáty je určen pro zavěšení v interiéru, či po vložení voděvzdorné kapsy i do exteriéru.
Hliníkový rám lze zavěsit jak vertikálně, tak horizontálně a to pomocí předvrtaných otvorů v lištách.
Varianta MT Display rámů profilu 25 mm je k dispozici i v barevných variantách jako jsou černý elox, chromovaný, zlatý, ocelový či dřevěný efekt
| Cena bez DPH: | 0,615 € |
| Cena s DPH | 0,744 € |
| Cena bez DPH: | 1,395 € |
| Cena s DPH | 1,687 € |
| Cena bez DPH: | 9,844 € |
| Cena s DPH | 11,911 € |
| Cena bez DPH: | 0,615 € |
| Cena s DPH | 0,744 € |
| Cena bez DPH: | 48,195 € |
| Cena s DPH | 58,316 € |
| Cena bez DPH: | 16,653 € |
| Cena s DPH | 20,150 € |
| Cena bez DPH: | 18,294 € |
| Cena s DPH | 22,135 € |
| Cena bez DPH: | 10,747 € |
| Cena s DPH | 13,003 € |
| Cena bez DPH: | 37,490 € |
| Cena s DPH | 45,363 € |
| Cena bez DPH: | 17,925 € |
| Cena s DPH | 21,689 € |
| Cena bez DPH: | 17,391 € |
| Cena s DPH | 21,043 € |
| Cena bez DPH: | 22,067 € |
| Cena s DPH | 26,701 € |
| Cena bez DPH: | 35,890 € |
| Cena s DPH | 43,427 € |
| Cena bez DPH: | 28,999 € |
| Cena s DPH | 35,089 € |
| Cena bez DPH: | 18,827 € |
| Cena s DPH | 22,781 € |
| Cena bez DPH: | 27,030 € |
| Cena s DPH | 32,707 € |