

| Kód produktu: | KR50x70G25 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 513,04 Kč |
| Cena bez DPH: | 424,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 411 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 1,4 kg |
| Rozměr prospektu: | B2 (500x700) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 480x680 mm |
| Materiál: | Hliník |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | Ano |
| Výška: | 731 mm |
| Šířka: | 531 mm |
| Hloubka: | 11 mm |
| Formát: | B2 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Provedení: | Ostrý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 424,00 Kč | 513,04 Kč | ||
| 10 + | 403,00 Kč | 487,63 Kč | ||
| 20 + | 382,00 Kč | 462,22 Kč | ||
| 50 + | 365,00 Kč | 441,65 Kč |
Zaklapávací rám formátu B2 (500x700mm) z 25mm profilu s ostrým rohem.
Klaprám je ve stříbrné barvě s povrchovou úpravou Elox, rám je standardně vybaven plastovou zadní stěnou a krycí antireflexní fólií s ochranou proti UV záření. Výměna motivů se provádí jednoduchým odklopením profilů a vložením plakátu pod fólii.
Rám na plakáty je určen pro zavěšení v interiéru, či po vložení voděvzdorné kapsy i do exteriéru.
Hliníkový rám lze zavěsit jak vertikálně, tak horizontálně a to pomocí předvrtaných otvorů v lištách.
Možnost na zakázku objednávat rámy v různých barvách stupnice RAL a atypických rozměrech.
| Cena bez DPH: | 271,00 Kč |
| Cena s DPH | 327,91 Kč |
| Cena bez DPH: | 111,00 Kč |
| Cena s DPH | 134,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 413,00 Kč |
| Cena s DPH | 499,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 315,00 Kč |
| Cena s DPH | 381,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 289,00 Kč |
| Cena s DPH | 349,69 Kč |
| Cena bez DPH: | 183,00 Kč |
| Cena s DPH | 221,43 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 012,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 434,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 713,00 Kč |
| Cena s DPH | 862,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 538,00 Kč |
| Cena s DPH | 650,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 175,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 421,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 914,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 105,94 Kč |
| Cena bez DPH: | 541,00 Kč |
| Cena s DPH | 654,61 Kč |
| Cena bez DPH: | 296,00 Kč |
| Cena s DPH | 358,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 428,00 Kč |
| Cena s DPH | 517,88 Kč |
| Cena bez DPH: | 406,00 Kč |
| Cena s DPH | 491,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 359,00 Kč |
| Cena s DPH | 434,39 Kč |